Teraz jest 21 lut 2018, o 04:35

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 sie 2016, o 23:37 
Początkujący

Witam !
Jezdze freeride okolo 4 lat i do tej pory caly czas jezdzilem na lozyskach od rolek powerlisde metropolis 2012. Sprawdzaly sie dobrze ale niestety cos po takim czasie zaczelo w nich grzechotac i nie chodza tak dobrze jak powinny. Wczesniej czyscilem je pare razy. Pytanie czy w miare tanio kupie jakies lozyska ;) ? nie zalezy mi jakos specjalnie na super szybkosci maja wytrzymywac moje skoki , i w miare plynnie chodzic. Gdzies czytalem ze do urban skatingu nie potrzeba specjalnej jakosci lozysk typu TWINCAMY LQ9 lecz zwykle z allegro nills lub spokey abec7 do 20-40 zl wystarcza ;) co sadzicie ;) ?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 10 sie 2016, o 04:12 
Początkujący

Ja używam tanich łożysk 1zł/sztuka i w zupełności wystarczają na miasto. Ja je jednak wyczyściłem z fabrycznego smaru i nałożyłem swój, bo ten fabryczny był gęsty i można było odczuć takie lekkie zamulenie jak się jechało bez odpychania. Za to łożyska przez taką dużą ilość smaru były bardzo ciche.

PostNapisane: 10 sie 2016, o 09:05 
Site Admin

Temat rzeka, bez względu na publikowane w sieci poradniki przez różnych "specjalistów" każdy ma swoje doświadczenia i potrzeby, i dobiera sprzęt wedle uznania.

Ale coś w tym jest bo rzeczywiście jakieś drogie Twincamy czy inne super się kręcą swobodnie na początku ale parę miesięcy później, już nawet po serwisie nie mają tak fajnych właściwości po miejskim katowaniu na dziurach, chodnikach, schodach itp.

Więc zakup tych najtańszych to nie jest w cale taki zły pomysł.

Sprzedawcy tych drogich i tak zawsze będą mówili że ich są lepsze bo przecież na tym zarabiają... ;)

PostNapisane: 10 sie 2016, o 09:29 
Użytkownik

a może ILQ 9 Pro od K2?
Ktoś ma doświadczenia z nimi?

Strefa czasowa: UTC + 1