Teraz jest 22 sie 2017, o 02:36

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 cze 2017, o 11:38 
Początkujący

Budżet ubogi. Laik ze mnie totalny, ale waże ok 85 kg.
Szukam czegoś w skorupie

Widziałem test Spokey skylar ale obecnie kosztują one ok 380 zł co wydaje mi się sporo jak na chinola. Zresztą mierzyłem 45 i powiem, że szału nie było. Palec opierał się liner. Brak komfortu ruszania palcami. Jak bym miał kupić buta w tym rozmiarze to bym nie kupił. Czułem dyskomfort.

Za ok 200 zł są Powerblade fhx ale one w teorii mają tylko 28,9mm przy 45 więc o 3 mm mniej niż skylary.
Co myślicie o tych rolkach? Nie wiem czy jest sens w ogóle zamawiać do mierzenia skoro są mniejsze niż skylary.

Zostało coś jeszcze co bym do tych ~300 zł dostał? Używki odpadają, no chyba, że takie, że ktoś nie trafił w rozmiar i po kilku jazdach prawie nowe role odsprzedaje ze sporym upustem.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowano 19 cze 2017, o 09:41 przez victorek, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 2 cze 2017, o 08:44 
Początkujący

poszukaj rollerblade fusion x3 (może być x5, x7 lub fusion 84) na szynie alu (ewentualnie kompozyt) na OLX.

PostNapisane: 2 cze 2017, o 11:14 
Początkujący

k0gut napisał(a):
poszukaj rollerblade fusion x3 (może być x5, x7 lub fusion 84) na szynie alu (ewentualnie kompozyt) na OLX.

Nie ma w Warszawie. Zresztą Wątpie by role za 600 złktoś odsprzedał za 300 zł prawie nówki a tyranych to nie kupie.
Czy Powerslide/Playlife Legion dają rade

Ewentualnie co jest lepsze, powerslide legion czy Powerslide Bronx?

PostNapisane: 3 cze 2017, o 07:40 
Użytkownik

Dobrze Ci radzi powyzej. I ta tez tak doradze. Lepsze uzywane role ale z wyzszej polki niz tani badziew. Nie musisz szukac tylko w wawie przeciez istnieje takie cos jak wysylka za pobraniem. Kupujesz uzywki do tego jakis liner nowy i masz role jak sie patrzy. Jakbym mial 3 stowy to bym szukal wlasnie w ten sposob albo wzią cos na raty.
Powatpiewam ze ktos doradzi ci cos z tych rolek o ktorych piszesz z prostego powodu - nikt kto sie tu zapusci nie jezdzi w czyms takim wiec i o ocene tego bedzie ciezko.

PostNapisane: 17 cze 2017, o 22:57 
Dużo pisze

Tak samo jak koledzy, lepiej coś markowego, jak musisz mocno oszczędzać to zobacz jeszcze RB Storm/RB80, jeżdżę od jakiegoś czasu w RB80 i to całkiem fajna rola, może coś trafisz na necie z drugiej ręki. Musisz sobie zdawać sprawę że ten budżet jest dość budżetowy ;) zdecydowanie lepiej dołożyć 100-200zł i kupić coś markowego, na nie zaoranym podwoziu, wydając trochę więcej, zaoszczędzisz.

PostNapisane: 19 cze 2017, o 09:40 
Początkujący

Panowie zmiana budżetu.

500 zł max do wydania. Co dostane z tych dobrych marek w twardej skorupce z zapięciami na klamry ( metalowe)

PostNapisane: 20 cze 2017, o 09:42 
Dużo pisze

Najpierw wybierz się na przymiarki, potem myśl co kupić.

PostNapisane: 20 cze 2017, o 23:09 
Początkujący

Mierzyłęm juz kilka rolek tylko po co mnie mierzyc egzamplarze ktorych nie kupie..
Interesuje mnie coś za ok 500 zł. Zamawiać to bede tam gdzie taniej czyli pewnie z neta. NAjwyżej będę zwracał.

Strefa czasowa: UTC + 1