Teraz jest 20 paź 2018, o 13:29

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 maja 2012, o 21:30 
Site Admin

Poniżej możecie zobaczyć kilka fotografii z imprezy Red Bulla, która odbyła się w Katowicach 27 maja na ulicy Mariackiej, zarejestrowanych obiektywem FSKnews :)

Były tam rozstawione: rampa oraz spin z fun boxem, gdzie te ostatnie były dla prawdziwych harkorowców rolkowych.

Przeszkody te były też udostępnione dla śmiertelników na 30 minut, ale nikt na rolkach, z poza chłopaków, którzy dawali pokaz nie odważył się tego zjechać :)

Mimo że była to impreza nastawiona głównie na BMX, z bardzo stromym spinem i fun boxem to oczywiście rolkarze pokazali się z najlepszej strony prezentując zebranym ludziom skating najwyższych lotów.

Gdzie bardziej adekwatna nazwą byłby Red Bull - Piknik Lotniczy :)

Same zdjęcia nie są najwyższych lotów, niestety trochę rozmyte, ale mogą wam choć trochę przybliżyć imprezę.

Na żywo robiło to naprawdę wielkie wrażenie.

Ze znanych twarzy latali tam: Tomasz Kwiecień "Jogurt", Przemek Madej, Krystian Zarzeczny i Tomek Przybylik.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 30 maja 2012, o 08:31 
Dużo pisze

kaspi95 napisał(a):
dobre foty, masz może więcej?

Kaspi masz czelność jeszcze tu pisać? Wysyłam ci na priv mój numer konta. Proszę zapłać za koła które ci wysłałem, jak tego nie zrobisz, myślę, że admini przystaną na moją prośbę o permanentnego bana. Chyba nie sądzisz że ktokolwiek zechce tu z tobą gadać po tym jak ukradłeś mi koła? Beer, Siwy sorki pózniej można usunąć te posty.

PostNapisane: 30 maja 2012, o 10:03 
Początkujący

Fajne zdjęcia. A może macie jakiś materiał filmowy z tej imprezy?

Marecki napisał(a):
kaspi95 napisał(a):
dobre foty, masz może więcej?

Kaspi masz czelność jeszcze tu pisać? Wysyłam ci na priv mój numer konta. Proszę zapłać za koła które ci wysłałem, jak tego nie zrobisz, myślę, że admini przystaną na moją prośbę o permanentnego bana. Chyba nie sądzisz że ktokolwiek zechce tu z tobą gadać po tym jak ukradłeś mi koła? Beer, Siwy sorki pózniej można usunąć te posty.

Proponuje skierować sprawę na policję. Na podstawie tego co piszesz doszło do przestępstwa na podstawie kodeksu karnego (art. 286 kk) czyli do oszustwa. Grozi za to kara pozbawienia wolności.

Cytat z kancelarii prawnej.
Cytuj:
Oszustwo (art. 286 kk) to najprościej ujmując świadome wprowadzenie kogoś w błąd lub wyzyskanie czyjegoś błędu dla własnej korzyści. Zgodnie z definicją kodeksową jest to natomiast przestępstwo polegające na "celowym, podjętym w celu uzyskania korzyści majątkowej, doprowadzeniu innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia swoją własnością za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo przez wykorzystanie jej błędu lub niezdolności do należytego pojmowania podejmowanego działania".
Aby można było mówić o przestępstwie oszustwa muszą być zatem spełnione następujące przesłanki:
musi dojść do rozporządzenia mieniem
rozporządzenie musi być niekorzystne
rozporządzenie musi nastąpić wskutek wprowadzenia w błąd, wyzyskania błędu lub niezdolności do właściwego pojmowania podejmowanego działania
Rozporządzenie mieniem stanowi każdą dyspozycję pokrzywdzonego w wyniku której następuje zmiana stanu majątkowego swojego lub innej osoby.
Niekorzystność nie oznacza, że musi dojść do realnej szkody. Niekorzystność rozporządzenia ma bowiem miejsce także wtedy, gdy zmiana stanu majątkowego ma ujemny charakter, choć do szkody nie doszło. Przykładowo zakup towaru z zobowiązaniem się do zapłaty w dalszym, umownie określonym terminie, przy zaistnieniu już w momencie tego zakupu zamiaru niedotrzymania uzgodnionego terminu zapłaty i odłożenia go na czas bliżej nieokreślony, jest właśnie przestępstwem z art. 286 kk.

PostNapisane: 30 maja 2012, o 14:25 
Site Admin

Video niestety nie mam z tej imprezki ale zobacz na fanpage redbulla, na facebooku, powinni ludzie coś powrzucać.

PostNapisane: 30 maja 2012, o 22:52 
Dużo pisze

Więcej fotek tutaj:
https://picasaweb.google.com/thomasloba ... ckKatowice

I tutaj:
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 528&type=3

PostNapisane: 31 maja 2012, o 10:57 
Początkujący

fajna impreza, szkoda że mnie tam nie było