Teraz jest 19 lis 2018, o 21:20

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 lip 2018, o 11:16 
Początkujący

Mam na sprzedaż używany set rolek do jazdy freeride. Wszystkie części były kupowane używane i zostały złożone przeze mnie.

Buty i Linery Rollerblade Solo Era rozmiar 42 (27,0cm) z rzepem na cuffie i klamrą 45°. Ten sam but wykorzystywany był w serii Rolleblade Fusion.

Szyny Salomon FSK 255 (hi-lo, 76/80mm).

Koła 4x Hyper Concrete 4x jakieś Powerslide'y (przypominają Powerslide One ale nie jestem pewien).

Szyny aggresive i plate'y z oryginalnych Rollerblade'ów w zestawie razem ze śrubkami potrzebnymi do zamontowania.

Rolki przygotowane były pod freeride'y po mieście, set jest mega stabilny i wytrzymały.

Zestaw jest w widoczny sposób sfatygowany ale odnosi się to tylko do zewnętrznych otarć (naturalny dla jazdy fsk), nie mają one większego wpływu na jazdę. Zestaw po zmontowaniu założyłem 2 razy na nogi jednak okazały się za małe. Zostaję przy moich NRK (SSM forever ;) ).

Cena 300zł + przesyłka (lub odbiór osobisty).
Złożenie takiego customu z nowych części kosztowałoby około 1000zł, jednak mój zestaw jest widocznie używany, stąd niska cena. Wolałbym sprzedać cały zestaw na raz, jednak mogę dogadać się co do sprzedaży na części.

Pozdrawiam

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Strefa czasowa: UTC + 1