Teraz jest 26 kwi 2018, o 08:49

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 wrz 2013, o 15:16 
Dużo pisze

Kruku - z całym szacunkiem, waż jak wyrażasz swoją opinię:
1. Ch** piszemy przez CH.
2. Nikt nie zmuszał Cię do zakupu tego sprzętu, zgodziłeś się na to z własnej nieprzymuszonej woli.
3. Twoja subiektywna opinia jest wciąż Twoją subiektywną opinią - Przemek napisał w przytoczonym powyżęj artykule, że klamry Fusionów mimo osłonki, średnio nadają się do agro. Dla mnie były ok - ja rolki zajeżdżałem w inny sposób i bądź co bądź u mnie to funkcjonowało. Natomiast subiektywna nie oznacza, że nie mógłbyś popracować nad jej formą...

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 11 wrz 2013, o 10:14 
Początkujący

~mer napisał(a):
Kruku - z całym szacunkiem, waż jak wyrażasz swoją opinię:
1. Ch** piszemy przez CH.

A to zależy od rejonu kraju i lokalnych zapatrywań czy to powinno być twarde czy miękkie ;haha;

PostNapisane: 12 wrz 2013, o 15:24 
Początkujący

kruku napisał(a):
yoyoyo Nie zapominajcie o klamrach powerslida alu. Aktualnie mam je w robach na ktorych mer jezdzil. Dają radę. Nie klekoczą. Wytrzymały ostrzał artylerii. Kostka tak bardzo nie boli. W ogóle zapięcie cuffa, w jakiś stopniu pomaga.

3ngardo jakbyś chciał zmienić liner to mam na spyl w roz 44 i 43 2/3 salomona. W nich noga czuje się jak na wakacjach.

Chemical, a próbowałeś jeździć na samych sznurowadłach bez klamry 45? Imo te przeróbki mera są h.. warte cały czas coś tam się pierdzieliło. Uważam że, zamknięty shell i sznurówki robią swoje + dobra klamra cuffa. To moja opinia każdy może mieć inna ; )

Dzięki ale ja z linerem nie mam najmniejszego problemu, poza tym jęzorem, ale problem został rozwiązany klamrą.

@wujek - Nie obciera, nigdzie tego nie pisałem. Takie dzielenie się wiedzą to ja podziękuje. Rozwiązałem problem języka wypadającego, co większość posiadaczy x3 ma z tym problem, a @mer mi mówi że mam iść do szewca albo dalej być na rzepie, chociaż zrezygnowałem właśnie z rzepu z tego powodu? K... serio? No prosze Cie.

PostNapisane: 12 wrz 2013, o 15:31 
Dużo pisze

3ngardo to teraz idź chłopcze, odpal google, zobacz sobie jak wygląda liner "Blank" - będziesz wiedział dlaczego sugerowałem Ci szewca i pozostanie przy rzepie. Dodam do tego tyle, że sam taki posiadam - sprawdzony w RG2, obecnie sprawdza się w Salomonach Vinnie Minton - imo byłoby to rozwiązanie tańsze i ciekawsze, dlatego Ci je proponowałem :) no ale przecież można się powymądrzać, prawda?

PostNapisane: 12 wrz 2013, o 17:20 
Początkujący

~mer napisał(a):
3ngardo to teraz idź chłopcze, odpal google, zobacz sobie jak wygląda liner "Blank" - będziesz wiedział dlaczego sugerowałem Ci szewca i pozostanie przy rzepie. Dodam do tego tyle, że sam taki posiadam - sprawdzony w RG2, obecnie sprawdza się w Salomonach Vinnie Minton - imo byłoby to rozwiązanie tańsze i ciekawsze, dlatego Ci je proponowałem :) no ale przecież można się powymądrzać, prawda?

Liner: Amerykańskie portale, cena 37,50$ = na oko 120,123zł
Polskie portale, 200zł
Klamre kupiłem za 85 zł. Gdzie tu liner tańszy? Chyba że mowa o tych salomona, to i tak jest 100zł.

Ciężko chyba do Ciebie dociera że wolę klamrę niż iść do szewca i jeszcze modlić się żeby nie spieprzył czegoś. Pędze.

PostNapisane: 12 wrz 2013, o 19:09 
Dużo pisze

Ależ Misiu Kolorowy :)
Ja nie sugerowałem Ci zakupu nowego linera, a drobną przeróbkę - wierz mi, że średnio rozgarnięty neandertalczyk byłby w stanie doszyć po dwa paski z każdej strony na wzór wymienionego linera, z nitowaniem mogłoby być nieco gorzej - koszt takiego rozwiązania - imo 20pln
Zakup dłuższych sznurówek - 10pln
Suma - 30,00 brutto plus zaoszczędzone trochę gram na wadze.

Oczywiście, masz prawo robić co Ci się tylko podoba :> pędź ;>

PostNapisane: 12 wrz 2013, o 22:40 
Dużo pisze

a mnie zaczyna temat bawić:D

PostNapisane: 12 wrz 2013, o 23:00 
Site Admin

Powinno być takie prawo, wszelkie spory nie roziwązywalne na forum rozwiązujemy na rolkach, w pojedynku zwanym URBAN RACE! :D

PostNapisane: 12 wrz 2013, o 23:04 
Dużo pisze

w takim razie mathew czy grucha byliby niedoruszenia:P

PostNapisane: 12 wrz 2013, o 23:09 
Site Admin

i tak rodzą się mity i legendy :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1