Teraz jest 18 paź 2018, o 02:26

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 kwi 2012, o 23:56 
Użytkownik

Bitt widzisz jak to u mnie wygląda - nie ma z tym problemu jeśli jest to tak wykonane jak na załączonej przeze mnie fotce. Jak masz inaczej czyli te małe nity zbyt dużo wystają czy są krzywo zamocowane to też jestem zdania, że podchodzi to pod reklamację.

Dużo powiedziała by nam fotka tego elementu z Twojej rolki. Wrzuć fotę to coś więcej się dowiesz, bo mamy tu człowieka nawet w porywach do dwóch(jeśli więcej to sorki ;) ) z BV, więc dostaniesz odpowiedź z 1 ręki co do zasadności reklamacji.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 20 kwi 2012, o 00:30 
Site Admin

Z bladevilla jednego ;)

PostNapisane: 20 kwi 2012, o 00:44 
Stały bywalec

Suwi drugi.

PostNapisane: 20 kwi 2012, o 09:09 
Dużo pisze

Jeśli jest jakiś typowy problem konstrukcyjny rolki to trzeba reklamować, ewentualnie podejść do sklepu BV skoro masz opcję i zobaczyć - może da się coś na miejscu wymodzić.

PostNapisane: 24 kwi 2012, o 17:08 
Początkujący

Cześć. Nakleiłem na te nity podkładki filcowe samoprzylepne i narazie zdają egzamin. Jednak mam nowy problem także nie będę zaczynał nowego tematu tylko tu napiszę. Tak jak lewa rolka jest dla mnie idealna, w sensie bardzo wygodna tak mam problemy z prawa. Ucisk ponad kostka już minął rzeczywiście była to kwestia tego żebym trochę pojeździł i rolka sie dopasowała. Moim nowym problemem jest ucisk stopy od spodu w tym miejscu jak na foto zaznaczyłem.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5ea3cad83471945a.html

Tak jak napisałem w lewej rolce jest wszystko ok wręcz powiedziałbym na miarę. A w prawej mam wrażenie, że cały ciężar skupia się w tym miejscu. Przyznam, że jest to bardzo uciążliwe bo po dłuższej jeździe zaczyna mnie boleć. Raczej nie jest to dziwna budowa mojej stopy bo lewą mam taką samą bez deformacji a nie mam tego problemu. Tak więc od czego może to zależeć? Mam coś pokombinować z ustawieniem szyny?W lewo w prawo ja przesunąć? A może to w ogóle z czego innego wynika? I chciałbym przeprosić za moje pytania ale jestem sam zupełnie jeśli chodzi o rolki u mnie.Jedynym źródłem wiedzy i kontaktu z kimś kto ma pojęcie o rolkach jest to forum także pewnie jeszcze nie raz zadam jakieś dla was oczywiste pytanie i założę nie jeden temat.

PostNapisane: 24 kwi 2012, o 17:41 
Stały bywalec

Regulacja szyny na boki może pomóc. Spróbuj przesunąć "do wewnątrz" a jeśli to nie zda egzaminu, to na zewnątrz od pozycji centralnej (różni ludzie różnie rozkładają ciężar stopy w rolce, dlatego ciężko doradzić jedno najpewniejsze ustawienie).

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1