Teraz jest 23 maja 2018, o 05:46

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 sie 2015, o 19:00 
Początkujący

Obrazek
Jak widać na zdjęciu but podobny do New Jacka, o dziwo na SSM. Szyny wzięte z Twisterów.
W przyszłym roku Greg ma cisnąć na tym i sygnować je swoim nazwiskiem :)
Podobno konstrukcja buta jest carbonowa. Kupuję na przyszły sezon tą rolkę więc jak tylko będę miał na syrach ją to pochwale się wrażeniami :)
Co w ogóle sądzicie o tym? Jestem ciekawy czy ta rolka podbije moje serduszke i czy rzuce w kąt Carbon III.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 19 sie 2015, o 19:34 
Użytkownik

jak mnie irytuje ta RB tendencja do robienia wszystkiego na SSM. Mało która rolka UFS dobrze mi leży na płetwach i nadaj się na miasto, a na SSM jeździć po prostu nie umiem.
Skazany jestem chyba na wykupowanie niedobitków Fusionów z rynku wtórnego, ehh...

Ale dizajn ma fajny:) Jeździłby ;D

PostNapisane: 19 sie 2015, o 20:45 
Początkujący

Bez sensu z podniesioną piętą wyglądają.

PostNapisane: 19 sie 2015, o 21:28 
Użytkownik

W pierwszej chwili pomyślałem, że połączenie tego buta z szyną SSM, to amatorski fotomontaż. Wygląda to źle.

PostNapisane: 20 sie 2015, o 00:06 
Stały bywalec

janko napisał(a):
W pierwszej chwili pomyślałem, że połączenie tego buta z szyną SSM, to amatorski fotomontaż. Wygląda to źle.

To nie jest niemożliwe. Rollerblade często we wczesnych wersjach katalogów wstawia foty naprędce zmontowane w photoshopie.

Mnie ciekawi, czy dali radę zrobić ten cuff tak, by poprawnie pracował i nie "flaczał" z biegiem czasu. W przypadku rolek o takiej konstrukcji nie jest to łatwe.

Mi się nie podobają. Stylistyka biedna, te rolki wyglądają jak tanie buty lub Valo TV (nie jest to komplement).

A mogli się wziąć za zrobienie normalnego, dobrego buta slalomowego, bo tego u nich brakowało. Poszli w modę. Rollerblade zalicza dołek...

PostNapisane: 20 sie 2015, o 00:58 
Początkujący

Mi się podoba pod warunkiem, że fajnie trzyma stopę ale...
KU*WA CZEMU SSM? Po co mi SSM, mam twistery, mam na wyciągnięcie tysiąc modeli na SSM. Pomijając, że wygląda to biednie jak but wyglada typowo pod UFS, a pięta podbita ;(. No cóż, spytam się ziomka czy faktycznie to jest na SSM. On widział je na żywo.

PostNapisane: 20 sie 2015, o 10:50 
Stały bywalec

Pewnie dlatego że nie produkują już szyn Fusion, a te od Twister są na ssm... oszczędności.

PostNapisane: 20 sie 2015, o 21:42 
Początkujący

Kuuurdę, nie mogę znieść, że największy producent rolek. Taki potencjał, a ciągle myślą jak księgowi :(
No pewnie masz racje Herbata. Smutek, wychodzi na to, że będzie trzeba kupować Carbony albo SXy, żeby pojeździć na UFS. Nooo K2 jeszcze zostaje, ale nie leżą mi ich buty na stopie :/

PostNapisane: 21 sie 2015, o 09:45 
Dużo pisze

Chcą się podpasować z wyglądem pod to co robi K2, dziwnie to wygląda na SSM. Takie oszczędności mogą im w końcu wyjść bokiem, wystarczy że jeden z budżetowych producentów podłapie temat, poprawi jakość i zacznie trzaskać coś na UFS. Zupełnie nie rozumiem tego wypierania UFS, tym bardziej że pozwala na obniżenie środka ciężkości i zastosowanie lepszego absorbera..

PostNapisane: 21 sie 2015, o 11:50 
Dużo pisze

Stylistyka K2 nigdy mi nie odpowiadała, brzydkie są te rolki. Tej tendencji do robienia stałych cuffów też jakoś nie kupuję. Może mnie kiedyś jakaś rolka z takim czymś do siebie przekona, ale w ciemno nie kupię takiego rozwiązania za nic w świecie. Dla mnie cuff ma pracować przód/tył i to najlepiej lekko.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1