Po co Ci kod bonusowy STS?

Kod bonusu czy to w STS czy w PZBUK czyli u legalnie funkcjonujących bukmacherów niekiedy jest konieczny, a z reguły nie. Ogólnie norma jest tego typu, że i bez kodu bonusowego dostaniemy niemało gotówki na start na rozrywkę na zakładach wzajemnych u bukmacherów wirtualnych. I wskazane jest o tym pamiętać …

Na rynku mamy sporo różnych zgodnie z prawem funkcjonujących bukmacherów online. Pośród nich jedną z kluczowych funkcji odgrywa bukmacher STS. W związku z tym trudno się dziwić rozlicznym typerom, iż marzą oni dołączyć do tego operatora. Jest to w końcu synonim profesjonalizmu i efektywności w działaniu.
Jednocześnie z przyczyny swojej postawy na rynku owa instytucja mogłaby już dawno darować sobie starania. Tak wprawdzie nie jest, gdyż firma egzystuje stale walcząc o gracza. Tym oczywiście zaskarbiła ona sobie sympatię typujących
i ta nieustanna kooperacja ma się w najlepsze.

Kod bonusu od STS to VIPKOD

Chcąc otworzyć u tego operatora zakładów konto, to na bank pragnęlibyśmy sprawdzić, czy są aktualnie jakieś gratisy w STS. Informacja ta wyłącznie napędzi naszą decyzję.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

A najlepsze jest to, iż tenże bukmacher ma dużo takich propozycji, a jedną z nich jest sposobność skorzystania z kodu promocyjnego oferującego całkiem ekstra bonus na początek.

Jaki w STS dostaniemy bonus na start?

Jak już było wspomniane, bardzo ważne
jest, aby nowy obstawiający już na starcie czuł się doceniany. Stąd w czasie rejestracji musimy wstukać aktywujący bonus: „VIPKOD„. Dzięki niemu na nasze konto trafia kwota 29 zł promocji bez depozytu.

Oznacza to, że jakikolwiek nowy obstawiający nawet nie jest zmuszony przelewać jakiejkolwiek sumy, a i tak od firmy STS otrzymujemy podarunek, za jaki możemy wskazać swoje debiutanckie zakłady.
Stąd też tego rodzaju kod promocyjny STS to świetny wariant na to, aby bez daremnego ryzykowania poznać i zakosztować typowania spotkań piłkarskich w zakładach bukmacherskich. Wyłącznym warunkiem jest to, że pewną ilość razy musimy rzeczonymi dodatkowymi środkami obracać. Dopiero po tym fakcie zdołamy bez przeszkód zrealizować je na osobisty rachunek w banku.

Po co Ci kod bonusowy STS? 1 2020

Jak widzisz, możliwości w kwestii przyciągania, zainteresowania nowo rejestrujących się graczy jest sporo, a ta opisana w tym miejscu oferta jest de facto strzałem w 10.

W następstwie tego wypada – pod warunkiem iż intryguje nas obstawianie meczy w necie – otworzyć konto u tego bukmachera i zyskać na starcie bonus u bukmachera uaktywniając kod promocyjny STS. Jednocześnie warte podkreślenia jest to, iż w żadnym razie na tym gratisie nie kończą się nasze bonusy na portalu www.sts.pl.

Da się zatem połączyć ze sobą kilka różnych ofert STSu, co na pewno jest solidnym krokiem.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Więcej nt kod promocyjny w STS masz tu: