Zakłady na esport w LV BET

Zakłady wzajemne na Esport to atrakcyjny sposób na wygrywanie u buka on line – pod warunkiem iż chociaż szczyptę mamy o przedstawianym temacie pojęcie.
Naturalnie część buków w Polsce dostarcza zakłady wzajemne na Esport, a w tej grupie jest naturalnie LVBET.

Jaki ostatnio uruchomił dodatkową zakładkę esportową z obszerną ofertą kursów live oraz szansą obserwowania meczy na żywo. Obecnie klienci mogą robić użytek z tej zakładki na własnych komórkach.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Typowanie esportu

Oglądanie tudzież obstawianie esportu na smartfonie w życiu nie było prostsze. Aktualnie specjalna zakładka esport dostępna jest w konkretnym położeniu – na dedykowanej typerom podstronie.
Wprowadzenie tej funkcjonalności w znacznym stopniu obetnie czas potrzebny na sklecenie kuponu a co więcej ułatwi wyszukanie najlepszych meczów w najmocniej interesujących grach.

Następnym etapem modyfikacji w edycji mobile LVBET było zastosowanie oglądania streamów z różnorakich meczów live w ramach spotkań eSportowych. Do dziś przystępne były one zaledwie w odsłonie na komputery stacjonarne LV BET, obecnie najważniejsze zawody w CS:GO, Starcrafta, Dotę 2, League of Legends tudzież wiele kolejnych będzie można oglądać również na wyświetlaczach telefonów tudzież tabletów.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Esport – powszechny jak nigdy

LVBET raz za razem mocniej rozwija się na esport, dziś robimy to z olbrzymią siłą. Non stop pragniemy się poprawiać w owym charakterze, a dział eSportu na naszej stronie www.lvbet.pl w odsłonie na komórkę jest tego odpowiednim przykładem.
Polepszamy nie jedynie nasz soft, lecz też poszerzamy swoją działalność na nowych sektorach, do których bezspornie możemy zaliczyć esport – stwierdziła Monika Płaczkowska z firmy bukmacherskiej.

Krótko o LVBET

Wspomniany legalny bukmacher online funkcjonuje na polskim rynku od kilku lat. Do tego czasu firma zaangażowała się w rozkwit różnych dyscyplin oraz paru klubów sportowych. LVBET jest donatorem kluczowym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, a ponadto oficjalnym bukiem Wisły Płock, Stali Mielec i co więcej Widzewa Łódź.

Do tego, „wszedł” w mecenat lokalnej transmisji rozgrywek CS:GO Esport Championship Series plus na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę